Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Ar-Ge Laboratuvarı İçinde | Cerrahi | Laparoskopik Trokar Tedarikçisi
Olaylar
Bize Ulaşın

Ar-Ge Laboratuvarı İçinde | Cerrahi | Laparoskopik Trokar Tedarikçisi

2022-09-20

hakkında en son şirket haberleri Ar-Ge Laboratuvarı İçinde | Cerrahi | Laparoskopik Trokar Tedarikçisi

 


 

Çin'in Shenzhen kentindeki Surgsci Ar-Ge laboratuvarının perde arkasına bir göz atın.

 

Burada Surgsci'nin kullandığı ürün geliştirme süreçlerinden bazılarını göreceksiniz.Şu anda yaklaşık 600 metrekarelik araştırma ve geliştirme ofis alanına sahiptir.Şirket, cerrahi operasyonları daha güvenli, daha verimli, daha basit ve daha akıllı hale getirme konseptine bağlı kalıyor.Minimal invazif cerrahi aletlerin ve kişiselleştirilmiş cerrahi genel çözümlerin araştırılması ve geliştirilmesine odaklanır.

 

Surgsci hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://www.disposabletrocar.com/ veya www.surgscience.com

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.
 
2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. İki fabrikamız var, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik ISO13485 ile GMP temiz atölyemiz var.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.
 
Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.