Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Köpeğinizi Kısırlaştırmanın 4 Avantajı | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Köpeğinizi Kısırlaştırmanın 4 Avantajı | Surgsci

2022-12-09

hakkında en son şirket haberleri Köpeğinizi Kısırlaştırmanın 4 Avantajı | Surgsci

Artık giderek daha fazla insan köpek besliyor ve köpek sayısı arttıkça yapılacak daha çok şey olacak.Bunlardan biri kendi köpeğinizi kısırlaştırmak veya kısırlaştırmaktır.Dişi bir köpek kısırlaştırıldığında yumurtalıkları ve rahmi tamamen alınır.Bazı veteriner hekimler ameliyat sırasında dişi köpeğin yalnızca yumurtalıklarının alınmasını tercih etmektedir.

 

Bazı kişiler bu konuda tereddütlüdür ve işlemi yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızdır.Aslında ameliyat sonrası birçok fayda göz önüne alındığında yine de gereklidir.Peki dişi köpekleri kısırlaştırmanın faydaları nelerdir?Dişi bir köpeği kısırlaştırmanın aşağıdaki faydaları vardır:

 

1. Kısırlaştırma onların üremesini ve istenmeyen köpek veya köpek yavruları yaratmasını önlemeye yardımcı olur

Köpekler kısırlaştırılmazsa, bu yalnızca daha fazla köpeğe yol açacak ve sonunda terk edilen köpeklerin sayısı büyük ölçüde artacaktır.Sokak köpeklerinin sayısının artması, şiddetli bulaşıcı hastalık olan kuduz hastalığına yakalanma ve taşıma olasılığını artıracak, sıcakkanlı memelilerin ve insanların hayatlarını tehlikeye atacaktır.

 

2. Kısırlaştırma rahim enfeksiyonlarını ve meme kanserini önler

Dişi köpeklerin kısırlaştırılması bazı yaygın hastalıkların görülme sıklığını etkili bir şekilde azaltabilir.Pyometra (5 yaşın üzerindeki dişi köpeklerde görülme sıklığı yüksektir), yalancı gebelik, alopesi, meme tümörleri ve diğer yaygın hastalıkları içerir ve hatta üretral taşların tekrarlama oranını azaltır.

 

3. Kısırlaştırma yaşam beklentisini artırmaya yardımcı olur

Kısırlaştırma dişi köpeklerin daha uzun yaşamasına yardımcı olabilir.Araştırmalar, kısırlaştırılan veya kısırlaştırılan köpeklerin, kısırlaştırılmayanlara göre ortalama bir buçuk yıl daha uzun yaşadığını gösteriyor.Kısırlaştırma ameliyatı olmayan köpekler yaklaşık sekiz yaşına kadar yaşayabilir.Ancak kısırlaştırılan köpekler dokuz buçuk yıl veya daha fazla yaşayabilir.

 

4. Kısırlaştırma kızgınlık döneminde yaşanan sıkıntıları ve kaygıları ortadan kaldırmaya yardımcı olur

Köpek kısırlaştırıldıktan sonra aşırı heyecanlanmayacak, kızgınlığa bağlı manik ve diğer mizaç değişiklikleri olmayacak ve diğer köpeklere fazla ilgi duymayacaktır.Bu, köpeğinizin başıboş kalması, kaybolması, kavga etmesi, yaralanması ve hastalanma olasılığını azaltır.

 

 

Evcil Hayvanultrasonik neşterSurgsci'nin geliştirdiği ameliyat sırasında evcil hayvanlara aşağıdaki faydaları sağlayabilir:

Küçük yaralardan hızlı iyileşme

Enfeksiyonun önlenmesi için dikişsiz

Anestezi riskini azaltmak için daha kısa ameliyat süresi

Kanamayı azaltmak için hızlı kesimler ve hemostaz

 

Surgsci ultrasonik neşter ziyareti hakkında daha fazla bilgi:https://www.surgscience.com/products-44632

 

Bize Ulaşın:

E-posta: service@surgsci.com

Web sitesi: https://www.surgscience.com/

Wechat/WhatsApp: +86-15826764336 (Maksimum Mayıs)

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık.tek kullanımlık laparoskopik trokarPingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik ISO13485'e sahip GMP temiz atölyemiz var.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.