Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Kedilerinizi Kısırlaştırmanın veya Kısırlaştırmanın 7 Faydası | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Kedilerinizi Kısırlaştırmanın veya Kısırlaştırmanın 7 Faydası | Surgsci

2022-11-29

hakkında en son şirket haberleri Kedilerinizi Kısırlaştırmanın veya Kısırlaştırmanın 7 Faydası | Surgsci
hakkında en son şirket haberleri Kedilerinizi Kısırlaştırmanın veya Kısırlaştırmanın 7 Faydası | Surgsci  0

 

1. Sokak Kedilerinin Sayısını Azaltın

Kedilerin kısa bir kızgınlık döngüsü ve güçlü üreme yetenekleri vardır.Kedi kısırlaştırılmazsa veya kısırlaştırılmazsa kaç yavru kedinin doğacağını tahmin edebilirsiniz.Sahibinin maddi gücü yetmezse ve iyi bir sahip bulmasına yardımcı olmazsa bu kediler sokak kedisine dönüşecektir.

Hatta bir çift kedinin 7 yılda 200.000 yavru doğurabileceği tahmin ediliyor!Bu nedenle sokak kedilerinin sayısını azaltmak için lütfen kedileri kısırlaştırın veya kısırlaştırın.

 

2. Hastalık Önleme

Erkek kedilerin kısırlaştırılması üreme sistemiyle ilgili birçok doğuştan genetik hastalığın önüne geçebilmektedir;dişi kedilerde meme bezleri ve yumurtalıklar gibi fizyolojik hastalıkları azaltabilir.

 

3. Kedilerde Kızgınlığı Azaltın

Dişi kediler kızgınlık dönemlerinde komik sesler çıkarmaya başlarlar ve normalden daha fazla ses çıkarırlar.Kısırlaştırmadan sonra kızgınlık sırasındaki aşırı uğultu veya çiftleşme çağrıları azalacaktır.

 

4. Saldırganlığı Azaltın

Kısırlaştırılmış erkek kediler daha az agresif olacak ve bölgelerini işaretlemek için her yere işeyemeyecekler, böylece evinizde her zaman idrar kokusu almanıza gerek kalmayacak.

 

5. Kedinin Kişiliğini Değiştirin

Kısırlaştırılmış kedilerin çoğu daha uysal ve daha az agresif hale gelecek ve diğer evcil hayvanlarla veya sahipleriyle kavga etmeyi bırakacaktır.

 

6. Kedilerin Kaçmasını Önleyin

Kızgınlık dönemi geldiğinde kedi evden kaçabilir, hatta binadan atlayıp yaralanabilir.Kedinin iştahı aniden artacak veya azalacak, uyku kalitesi de bozulacaktır.Bu koşullar sterilizasyondan sonra iyileştirilecektir.

 

7. Ömrü Uzat

Kısırlaştırılmış ve kısırlaştırılmış evcil hayvanlar daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu yaşarlar çünkü daha az davranış sorunlarına sahiptirler ve enfeksiyonlara, dejeneratif hastalıklara ve travmaya/şiddet içeren ölümlere daha az eğilimlidirler.Araştırmalar kısırlaştırılmış dişi kedilerin %39, kısırlaştırılmış erkek kedilerin ise %62 daha uzun yaşadığını göstermiştir.

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

 

https://www.surgscience.com/news-detail-1102437

 

Bize Ulaşın:

E-posta: service@surgsci.com

İnternet sitesi:https://www.surgscience.com/

Wechat/WhatsApp: +86-15826764336

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.