Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Tiroidektomi'de SurgSci'nin Ultrasonik Skalpelinin Avantajları.
Olaylar
Bize Ulaşın

Tiroidektomi'de SurgSci'nin Ultrasonik Skalpelinin Avantajları.

2023-09-20

hakkında en son şirket haberleri Tiroidektomi'de SurgSci'nin Ultrasonik Skalpelinin Avantajları.

Tiroidektomi, tiroid bezinin tamamının veya bir kısmının çıkarılmasını içeren cerrahi bir işlemdir.Vücudunuzun metabolizmasını düzenleyen hormonlar üretir.Tiroidektomi, kanser, tiroidin kanserden kaynaklanmayan büyümesi (goiter) gibi tiroid rahatsızlıklarını tedavi etmek için yapılır.ve aşırı aktif tiroid (hiper tiroidizm).

 

Tiroidektomide SurgSci'nin ultrasonik neşterinin kullanımı birkaç avantajı vardır:

1Operasyon süresinin azaltılması: Ultrasonik neşter kullanımı ameliyatın yapılması için gereken süreyi önemli ölçüde azaltabilir.

2. Ameliyat sonrası ağrının azalması: Ultrasonik bir neşterle ameliyat olan hastalar genellikle ameliyattan sonra daha az ağrı hissederler.

3. Daha düşük drenaj hacmi: Ultrasonik bir neşter kullanılması ameliyattan sonra drenaj edilmesi gereken sıvının miktarını azaltabilir.

4Geçici hipokalsemi önleme: Ultrasonik neşter kullanıldığında geçici hipokalsemi veya ameliyattan sonra kandaki düşük kalsiyum seviyelerinin ortaya çıkması daha az olasıdır.

5Daha az alet trafiği: Ultrasonik neşter aynı anda damar mühürlenmesi ve doku kesimi yapabilir, bu da birden fazla alete olan ihtiyacı azaltır.

6Düşük duman üretimi: Ultrasonik neşter diğer aletlere göre daha az duman üretir ve ameliyat sırasında görünürlüğü iyileştirir.

7- Düşük yan termal yayılma ve daha az kömürlenme: Ultrasonik neşter tarafından üretilen sıcaklık 50°C ile 300°C arasında değişir.Bu da yan termal yayılımı azaltır ve daha az kömürlenme ile sonuçlanır..

8Paratiroid bezlerinin korunması: Ultrasonik bir neşter kullanımı, paratiroid bezlerinin, paratiroid bez kapsülünden daha uzak bir düzlemde diseksiyonunu kolaylaştırabilir.Böylece kan kaynaklarına zarar verme olasılığını azaltır..

 

Surgsci hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.ve yüksek kaliteli insani bakımı paylaşmakKlinik uygulamalarla, hastaların, tıbbi personelin ve tıbbi kurumların yararına teknolojiyi yeniliyoruz.Hepatobiliary ve gastrointestinal cerrahi için bütünsel ve yenilikçi çözümler sunuyoruz., ENT cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, uroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, nörokirurgi, vb. Shenzhen, Guangdong'da bulunmaktayız. 2017 yılında kuruldu,Surgsci ulusal bir yüksek teknoloji şirketi.En az invaziv cerrahi için akıllı tüketici malzemeler için inovasyona odaklanıyoruz.Tek kullanımlık laparoskopik trocarlar ve ultrasonik skalpeller vb.Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız var, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik araştırma ve geliştirme ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyesi ISO13485 ile.ÜretimÜrünler CE ve FDA'yı elde etti ve Avrupa, Asya, Orta Doğu'daki yaklaşık 30 ülkeye satılıyor.ve Güney Amerika. Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sağlıyoruz. Soruşturmanızı ve işbirliğinizi bekliyoruz.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.