Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Ülkenizde Dağıtımcı Olun.
Olaylar
Bize Ulaşın

Ülkenizde Dağıtımcı Olun.

2023-08-29

hakkında en son şirket haberleri Ülkenizde Dağıtımcı Olun.
hakkında en son şirket haberleri Ülkenizde Dağıtımcı Olun.  0

 

- Biz kimiz?

SurgSci, Çin'in Shenzhen şehrinde bulunan bir kez kullanılacak laparoskopik aletlerin önde gelen üreticisi.Tek kullanımlık laparoskopik trocarlar ve ultrasonik skalpeller dahil. SurgSci tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışları bütünleştirir. CE ve FDA'yı aldık ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'daki yaklaşık 30 ülkeye sattık.SurgSci, kalıcı bir ortaklık kurmak için laparoskopik aletler dağıtıcıları arıyor..

 

SurgSci aşağıdakileri sunuyor:

Kaliteli ürünler

Ekonomik Fiyatlar

Çok çeşitli ürün hatları

OEM ve ODM hizmetleri

Sertifikaların tam yelpazesi

Güçlü ürün kapasitesi

Zamanında teslimat

Ar-Ge teknik desteği

Harika bir satış sonrası hizmet.

 

Kimi arıyoruz?

SurgSci, bizimle uzun süre işbirliği yapabilecek ve ürünlerini satmaya kararlı profesyonel dağıtımcılar arıyor.Ürünlerimizi ve teknolojilerimizi daha fazla insana ulaştırmak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmek için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz..

SurgSci'nin dağıtıcısı olarak, yüksek kaliteli ürünlerimizi ve teknolojilerimizi dünyanın dört bir yanındaki daha fazla insana ulaştırmaya yardımcı olabilirsiniz.En iyi cerrahi aletleri sağlayarak da insanların sağlığını iyileştirmeye yardımcı olabilirsiniz..

Eğer SurgSci ’s dağıtımcısı olmak istiyorsanız, ürün bilgilerimizi kontrol edebilir ve örnek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.dağıtım anlaşmasını imzalayabilir ve ürünü sipariş verebilirsiniz.

 

SurgSci'nin dağıtıcısı olmak için şu adımları atabilirsiniz:

1SurgSci' nin ürün bilgilerini kontrol edin.

2Cerrahi bilimleri ile iletişime geçin.

3- Örnek alın.

4- Daha sonra cerrahi bilimcilerle görüşelim.

5Dağıtım anlaşmasını imzalayın.

6Ürünü sipariş et.

 

Surgsci hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.ve yüksek kaliteli insani bakımı paylaşmakKlinik uygulamalarla, hastaların, tıbbi personelin ve tıbbi kurumların yararına teknolojiyi yeniliyoruz.Hepatobiliary ve gastrointestinal cerrahi için bütünsel ve yenilikçi çözümler sunuyoruz., ENT cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, uroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, nörokirurgi vb. Shenzhen, Guangdong'da bulunmaktayız. 2017 yılında kuruldu,Surgsci ulusal bir yüksek teknoloji şirketi.En az invaziv cerrahi için akıllı tüketici malzemeler için inovasyona odaklanıyoruz.Tek kullanımlık laparoskopik trocarlar ve ultrasonik skalpeller vb.Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız var, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik araştırma ve geliştirme ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyesi ISO13485 ile.ÜretimÜrünler CE ve FDA'yı elde etti ve Avrupa, Asya, Orta Doğu'daki yaklaşık 30 ülkeye satılıyor.ve Güney Amerika. Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sağlıyoruz. Soruşturmanızı ve işbirliğinizi bekliyoruz.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.