Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri İnovasyonun ve Başarının 6. Yılını Kutlayan: SurgSci Medical Ltd.
Olaylar
Bize Ulaşın

İnovasyonun ve Başarının 6. Yılını Kutlayan: SurgSci Medical Ltd.

2023-07-07

hakkında en son şirket haberleri İnovasyonun ve Başarının 6. Yılını Kutlayan: SurgSci Medical Ltd.

SurgSci Medical Ltd. bu yıl 6. yılını kutluyor ve ne büyük bir yolculuktu!2017 yılında kurulan SurgSci, kendini insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeye adamıştır.Şirketin misyonu, bağımsız olarak araştırmak ve geliştirmek, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırmak ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşmaktır.Klinik uygulama sayesinde SurgSci, hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlamak için teknolojide yenilik yapabilmiştir.

 

SurgSci, hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi ve daha fazlasını içeren çok çeşitli tıbbi alanlar için bütünsel yenilikçi çözümler sunar.Şirketin merkezi Shenzhen, Guangdong'dadır ve minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerinin yeniliğine odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

 

SurgSci, tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaşmıştır.Şirketin, Pingshan ve Bao'an Bölgelerinde toplam yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofis alanı ve ISO13485 standartlarını karşılayan 4000 metrekarelik GMP temiz atölyesiyle iki fabrikası var.SurgSci, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sağlamak için tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre eder.

 

Yıllar boyunca, SurgSci yurtiçinde ve yurtdışında 40'tan fazla yetkili patent aldı.Şirketin ürünleri CE & FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.SurgSci ayrıca müşteriler tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunmaktadır.

 

SurgSci 6. yılını kutlarken, şirket başarılarına gururla bakıyor ve sürekli büyümeyi ve başarıyı dört gözle bekliyor.Yenilikçi teknoloji yoluyla insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeye olan bağlılık, SurgSci'nin misyonunun merkezinde yer almaktadır.İşte SurgSci Medical Ltd için daha nice yıllara başarı!

 
hakkında en son şirket haberleri İnovasyonun ve Başarının 6. Yılını Kutlayan: SurgSci Medical Ltd.  0

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.