Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri SurgSci'yi ABD Marka Tescil Sertifikasını Aldığı İçin Tebrik Ederiz | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

SurgSci'yi ABD Marka Tescil Sertifikasını Aldığı İçin Tebrik Ederiz | Surgsci

2023-03-31

hakkında en son şirket haberleri SurgSci'yi ABD Marka Tescil Sertifikasını Aldığı İçin Tebrik Ederiz | Surgsci

hakkında en son şirket haberleri SurgSci'yi ABD Marka Tescil Sertifikasını Aldığı İçin Tebrik Ederiz | Surgsci  0

ABD Ticari Marka Tescil Sertifikası, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından yapılan resmi bir tescil belgesidir.Sahiplik ve tescil kanıtını göstermek için kullanılabilir.Resmi belge aynı zamanda tescilli markanın mevcut durumunu ve unvanını da gösterir.ABD marka tescil belgesini almak SurgSci'nin ABD pazarına bir adım daha girdiği anlamına geliyor.SurgSci'nin ürünlerimizin doktorlara ve hastalara daha iyi hizmet verebilmesi için dünya çapındaki tıbbi şirketler, distribütörler ve hastanelerle işbirliği yapabileceğini umuyoruz.

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.