Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Tek Kullanımlık Pnömoperitoneum İğnesi | SurgSci
Olaylar
Bize Ulaşın

Tek Kullanımlık Pnömoperitoneum İğnesi | SurgSci

2023-06-20

hakkında en son şirket haberleri Tek Kullanımlık Pnömoperitoneum İğnesi | SurgSci

Tek kullanımlık Pnömoperitoneum İğnesi, bir kez kullanılan ve sonra atılan cerrahi bir alettir.Sterildir ve karın ameliyatı sırasında bir trokar kullanılmadan önce karın boşluğunu karbondioksit ile şişirmek için laparoskopide kullanılır.Laparoskopik prosedürler sırasında trokarlar yerleştirilmeden önce bir pnömoperitoneum oluşturmak için iğne deriden periton boşluğuna sokulur.

Bu iğneler, sapın içinde keskin olmayan stilenin geri çekildiğini veya uzatıldığını gösteren kırmızı bir gösterge ve gaz akışını kontrol etmek için ayarlanabilir bir musluk dahil olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir.Plastik sap, rahat bir tutuş için flanşlara ve ayrıca karın boşluğunu şişirmek için bir musluk ve Luer kilidine sahiptir.İğne kanülünün içinde, ucun ötesine uzanan yay yüklü, küt bir stile vardır.İğne karın duvarından içeri itildiğinde, stile geri çekilir ve ardından peritona girildiğinde otomatik olarak ileri doğru ilerler.

Özetle, tek kullanımlık Pnömoperitoneum İğneleri, karın ameliyatı sırasında trokar kullanılmadan önce laparoskopide karın boşluğunu şişirmek için kullanılan tek kullanımlık, steril cerrahi aletlerdir.Abdominal endoskopiden önce bir pnömoperitoneum oluşturmak için kullanılırlar ve gaz akışını kontrol etmek için ayarlanabilir bir musluk ve yaylı, küt bir stile mekanizması gibi özelliklere sahiptirler.Bu iğneler, laparoskopik prosedürler sırasında pnömoperiton oluşturmak için güvenli ve etkili bir yol sağlar.

hakkında en son şirket haberleri Tek Kullanımlık Pnömoperitoneum İğnesi | SurgSci  0

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlar.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlıyız, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulama yoluyla, hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlamak için teknolojide yenilik yapıyoruz.Hepatobilier ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik inovasyona odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanız. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde toplam yaklaşık 1500 metrekare Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekare GMP temiz atölye olmak üzere iki fabrikamız var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurtiçinde ve yurtdışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE & FDA sertifikasına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturma ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.