Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Tek Kullanımlık Üreteral Erişim Kılıfı | SurgSci
Olaylar
Bize Ulaşın

Tek Kullanımlık Üreteral Erişim Kılıfı | SurgSci

2023-06-29

hakkında en son şirket haberleri Tek Kullanımlık Üreteral Erişim Kılıfı | SurgSci

Tek kullanımlık bir üreteral erişim kılıfı, ürolojik cerrahide endoskopların ve diğer aletlerin cerrahi bir kanala ihtiyaç duymadan idrar yoluna girmesine yardımcı olmak için kullanılır.Bu, kesintisiz bir işletim kanalı sağlar ve tekrarlanan alet değişimleri sırasında üreteri travmadan korur.Ayrıca hassas aletleri ve yumuşak aynaları hasara karşı korur.

 

Ürün, alet değişimleri sırasında üreter duvarındaki hasarın azaltılması ve üreteroskoplar gibi hassas aletlerin korunması dahil olmak üzere birçok avantaja sahiptir.Kılıfın ince bir duvarı ve geniş bir boşluğu vardır, bu da aletlerin yerleştirilmesini ve çıkarılmasını kolaylaştırarak operasyon süresini önemli ölçüde azaltabilir.Kılıfın yüzeyi, idrar salin ile temas ettiğinde çok kaygan hale gelen hidrofilik bir malzeme ile kaplanmıştır.Kılıfın gövdesi, bükülmeye ve sıkışmaya karşı iyi bir esneklik ve direnç sağlayan paslanmaz çelik tel ile güçlendirilmiştir.Ek olarak, bu kılıfın kullanılması üreteroskopinin başarı oranını artırabilir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.