Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Distal pankreatektomi: Prosedür, İfade ve Ultrasonik skalpelin rolü.
Olaylar
Bize Ulaşın

Distal pankreatektomi: Prosedür, İfade ve Ultrasonik skalpelin rolü.

2023-09-25

hakkında en son şirket haberleri Distal pankreatektomi: Prosedür, İfade ve Ultrasonik skalpelin rolü.

Bir distal pankreatektomi, pankreasın vücudunun ve kuyruğunun çıkarılmasını içeren bir cerrahi işlemdir.ve sindirimde ve kan şekeri düzenlemesinde çok önemli bir rol oynar.

 

Bu ameliyat genellikle bir hastanın vücudunda veya pankreasın kuyruğunda bir tümör olduğunda yapılır.Pankreas'tan çıkarmak da bu riski azaltmaya yardımcı oluyor.Distal pankreatektomi gerektirebilecek diğer durumlar arasında acinar hücreli tümörler, adenokarsinom, ampüler kanser, safra kanalının alt kısmındaki kanser, kronik pankreatit,oniki boylu bağırsak kanseri, iltihap ve nöronokrin tümörler.

 

Bu ameliyatta pankreas ve dalağını açıkça ortaya çıkarmak için bir insizyon yapılır ve cerrah bu organları inceler ve ne kadarını çıkaracağına karar verir.Pankreasın geri kalan kısmı dikişler (dikişler) veya şeritlerle kapatılır1Ameliyat genellikle 2 ila 4 saat sürer.

 

Distal pankreatektomi sırasında ultrasonik bir neşter kullanmanın birkaç avantajı vardır.Ultrasonik neşter, dokuyu kesmek ve kan damarlarını aynı anda pıhtılaştırmak için ultrasonik titreşim kullanan bir cerrahi alettirBu teknolojinin, distal pankreatektominin oldukça yüksek bir insidansı olan önemli bir komplikasyonu olan pankreas fistülünün insidansını azalttığı bulunmuştur.Pankreas fistülü, pankreas sıvısının pankreastan sızması ile oluşur., enfeksiyonlar ve kanama gibi ciddi komplikasyonlara neden olabilir.

 

Ayrıca, herhangi bir sıkıştırma veya parenkimal dikiş olmadan ultrasonik bir neşter kullanmak, kalan pankreas hasarını azaltabilir.Bu çok önemlidir çünkü ameliyat sırasında pankreasınızın bir kısmı çıkarılsa da, ameliyatınızdan sonra hormon (insülin ve glükagon) ve enzimler üretmek için genellikle yeterli miktarda kalır.

 

Sonuç olarak, distal pankreatektomi, pankreasın gövdesindeki veya kuyruğundaki tümörleri ve diğer durumları tedavi etmek için hayati bir cerrahi işlemdir.Bu prosedürde ultrasonik bir neşter kullanılması önemli faydalar sağlar, komplikasyonları azaltmak ve pankreas fonksiyonunu korumak da dahil olmak üzere.

 
hakkında en son şirket haberleri Distal pankreatektomi: Prosedür, İfade ve Ultrasonik skalpelin rolü.  0

Surgsci hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.ve yüksek kaliteli insani bakımı paylaşmakKlinik uygulamalarla, hastaların, tıbbi personelin ve tıbbi kurumların yararına teknolojiyi yeniliyoruz.Hepatobiliary ve gastrointestinal cerrahi için bütünsel ve yenilikçi çözümler sunuyoruz., ENT cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, uroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, nörokirurgi, vb. Shenzhen, Guangdong'da bulunmaktayız. 2017 yılında kuruldu,Surgsci ulusal bir yüksek teknoloji şirketi.En az invaziv cerrahi için akıllı tüketici malzemeler için inovasyona odaklanıyoruz.Tek kullanımlık laparoskopik trocarlar ve ultrasonik skalpeller vb.Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız var, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik araştırma ve geliştirme ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyesi ISO13485 ile.ÜretimÜrünler CE ve FDA'yı elde etti ve Avrupa, Asya, Orta Doğu'daki yaklaşık 30 ülkeye satılıyor.ve Güney Amerika. Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sağlıyoruz. Soruşturmanızı ve işbirliğinizi bekliyoruz.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.