Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Elektrik Laboratuvarı Turu | Laparoskopik Aletler Fabrikası | SurgSci
Olaylar
Bize Ulaşın

Elektrik Laboratuvarı Turu | Laparoskopik Aletler Fabrikası | SurgSci

2023-01-09

hakkında en son şirket haberleri Elektrik Laboratuvarı Turu | Laparoskopik Aletler Fabrikası | SurgSci

  

Elektrik laboratuvarında iki ana cihazımız var.Biri bir güç ölçer, şu amaçlarla çalışıyor:ultrasonik neştersistem.Bir diğeri ise ana genlik ve enine genlik projelerimizi ölçmek için kullanılan mikroskop ekipmanıdır.

Denge odasında iki adet analitik terazi ve bir adet elektronik terazi bulunmaktadır.Hassas reaktifleri ölçmek için kullanılırlar.Ayrıca, esas olarak buharlaşma kalıntısını ölçmek için kullanılan yüksek sıcaklıkta bir püskürtme kurutma fırınımız da bulunmaktadır.

Ayrıca iki çeker ocak ve bir su banyosu bulunmaktadır.Su banyosu, güçlü asit, alkali reaktiflerin konfigürasyonu ve test edilmesi için kullanılır.Gaz odamızda bir silindir kabini, bir hava jeneratörü, bir hidrojen jeneratörü, bir gaz kromatografı, bir üst boşluk örnekleyicisi, bilgisayarlar ve bir yazıcı bulunmaktadır.Ayrıca EO kalıntısını ölçecek ekipmanlarımız da mevcuttur.

Kimyasal reaktifleri ve kümelenme ortamını reaktif odasında saklıyoruz.Yardımcı gaz vanası arayüz projesini test etmek için bir yem test cihazımız var.Çekme makinesi sertliği, çekme uzamasını, sabit mukavemeti ve diğer öğeleri ölçer.

 

Fabrika laboratuvarımızın tanıtımı hakkında daha fazla bilgi için:

Mikrobiyoloji Laboratuvarı:https://www.surgscience.com/video/products-detail-1318571

Steril Oda ve Mikrobiyal Muhafaza Odası:https://www.surgscience.com/news-detail-1322105

Pozitif Kontrol Laboratuvarı:https://www.surgscience.com/news-detail-1333320

Fiziksel ve Kimyasal Laboratuvar:https://www.surgscience.com/news-detail-1382633

 

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin:https://www.surgscience.com/https://www.disposabletrocar.com/

 

Bize Ulaşın:

E-posta: service@surgsci.com

Wechat/WhatsApp: +86-15826764336

hakkında en son şirket haberleri Elektrik Laboratuvarı Turu | Laparoskopik Aletler Fabrikası | SurgSci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık.tek kullanımlık laparoskopik trokarPingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik ISO13485'e sahip GMP temiz atölyemiz var.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.