Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Fıtık: Nedenleri, Tipleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Fıtık: Nedenleri, Tipleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci

2023-08-11

hakkında en son şirket haberleri Fıtık: Nedenleri, Tipleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci

Fıtık, vücudun bir iç kısmı kas veya çevre doku duvarındaki bir zayıflığı ittiğinde ortaya çıkar.Genellikle göğüs ve kalçalarınız arasında bir fıtık gelişir.Çoğu durumda, karnınızda (karınınızda) veya kasıklarınızda bir şişlik veya yumru fark edebilmenize rağmen, hiç veya çok az belirtiye neden olur.Yumru genellikle geri itilebilir veya yattığınızda kaybolur.Öksürme veya ıkınma, yumrunun ortaya çıkmasına neden olabilir.

 

Kasık fıtığı, femur fıtığı, göbek fıtığı ve hiatus fıtığı dahil olmak üzere çeşitli fıtık türleri vardır.Bir fıtık tedavisi genellikle fıtığı onarmak için ameliyatı içerir.Üç ana fıtık cerrahisi türü açık onarım, laparoskopik (minimal invaziv) onarım ve robotik onarımdır.

 

Açık cerrahi sırasında, cerrah fıtığın yakınında kesi adı verilen bir kesi yapar.Çıkıntılı doku kesi yoluyla vücuda geri döndürülür.Fıtığın oluşmasına izin veren zayıf kas daha sonra onarılır.Tekrar birbirine dikilebilir veya daha yaygın olarak ağ adı verilen sentetik bir malzemeyle yamalanabilir.

 

Laparoskopik cerrahi, fıtık çevresinde çok sayıda küçük kesi yapılmasını içerir.Bu kesilerden birinden teleskop benzeri ince bir alet olan bir laparoskop sokulur.Cerrah laparoskop kullanarak karnınızın içini bir monitörde görüntüler ve diğer kesilerden sokulan özel aletlerle ameliyatı gerçekleştirir.

 

Robotik cerrahi, laparoskopik cerrahiye benzer, ancak prosedürü gerçekleştirmek için bir cerrahi robotun kullanılmasını içerir.Cerrah, robotu ameliyathanedeki bir konsoldan kontrol eder.

 

SurgSci, Çin'de fıtık onarımı ameliyatı sırasında kullanılabilen ultrasonik neşterler üreten bir laparoskopik alet üreticisi ve tedarikçisidir.Ultrasonik Neşter Sistemi, biyolojik dokuların yapısını ve durumunu değiştirmek için yüksek frekanslı mekanik titreşim kullanır.Ağırlıklı olarak biyolojik dokuların kesilmesi ve damar kapatılması gibi cerrahi operasyonlarda kullanılmaktadır.Fıtık onarımı sırasında ultrasonik neşter kullanmanın bazı avantajları arasında daha az kanama, çevre dokulara daha az hasar ve daha hızlı ameliyat sonrası iyileşme sayılabilir.SurgSci'nin ultrasonik neşter ve diğer ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.surgscience.com adresindeki web sitelerini ziyaret edin veya service@surgsci.com adresine bir e-posta gönderin.

hakkında en son şirket haberleri Fıtık: Nedenleri, Tipleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlar.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlıyız, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulama yoluyla, hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlamak için teknolojide yenilik yapıyoruz.Hepatobilier ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik inovasyona odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanız. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde toplam yaklaşık 1500 metrekare Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekare GMP temiz atölye olmak üzere iki fabrikamız var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurtiçinde ve yurtdışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE & FDA sertifikasına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturma ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.