Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Tek kullanımlık balon taşıyıcısını nasıl kullanılır?
Olaylar
Bize Ulaşın

Tek kullanımlık balon taşıyıcısını nasıl kullanılır?

2023-08-28

hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık balon taşıyıcısını nasıl kullanılır?

Tek kullanımlık balon trocar, laparoskopik ameliyatta kullanılan tıbbi bir cihazdır.Kesik bölgesinin etrafında bir mühür oluşturmak ve ameliyat sırasında gaz sızıntısını önlemek için yerleştirildikten sonra şişirilmiş bir balonla dolu.Aygıt, laparoskopik ameliyat sırasında diğer cerrahi aletler için giriş kapısı oluşturmak için kullanılır.

 

Tek kullanımlık balon trocar kullanmak için genel adımlar şunlardır:

1. Bir neşter kullanarak deriye bir kesik yapın. Kesik, trokarın geçmesine izin verecek kadar küçük, ancak cerrahi alete sığacak kadar büyük olmalıdır.

2Trokar, inciden 90 derecelik bir açıyla deriye yerleştirilmeli ve karın boşluğuna ulaşana kadar ilerletilmelidir.

3Balonu steril tuzlu su çözeltisi veya karbondioksit gazı ile şişirme yeri çevresinde bir mühür oluşturuncaya kadar şişirme.

4Balonun düzgün bir şekilde şişmiş ve gaz sızıntısı olmadığından emin olun.

5Ameliyatı gerçekleştirmek için diğer cerrahi aletleri trocar üzerinden yerleştirin.

 

hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık balon taşıyıcısını nasıl kullanılır?  0

 

Surgsci hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.ve yüksek kaliteli insani bakımı paylaşmakKlinik uygulamalarla, hastaların, tıbbi personelin ve tıbbi kurumların yararına teknolojiyi yeniliyoruz.Hepatobiliary ve gastrointestinal cerrahi için bütünsel ve yenilikçi çözümler sunuyoruz., ENT cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, uroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, nörokirurgi vb. Shenzhen, Guangdong'da bulunmaktayız. 2017 yılında kuruldu,Surgsci ulusal bir yüksek teknoloji şirketi.En az invaziv cerrahi için akıllı tüketici malzemeler için inovasyona odaklanıyoruz.Tek kullanımlık laparoskopik trocarlar ve ultrasonik skalpeller vb.Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız var, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik araştırma ve geliştirme ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyesi ISO13485 ile.ÜretimÜrünler CE ve FDA'yı elde etti ve Avrupa, Asya, Orta Doğu'daki yaklaşık 30 ülkeye satılıyor.ve Güney Amerika. Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sağlıyoruz. Soruşturmanızı ve işbirliğinizi bekliyoruz.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.