Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Köpeklerde Lüks Patella | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Köpeklerde Lüks Patella | Surgsci

2023-04-24

hakkında en son şirket haberleri Köpeklerde Lüks Patella | Surgsci

Lüks patella, diz büküldüğünde diz kapağının yerinden çıkması anlamına gelir.Genellikle köpeklerin doğuştan sahip olduğu bir şeydir.Lüks bir patella, uyluk kemiğindeki oluktan dışarı fırladığında bacağın içine veya dışına çıkabilir.Diz kapağı femurun ucundaki bir olukta kalmalıdır.Bir köpeğin dizi hareket ettiğinde diz kapağı bu oluk içinde yukarı aşağı hareket eder.Ancak bazen bazı köpeklerde diz kapağı kayar (lüksleşir).Çoğu zaman köpeklerde lüks bir patella içeriye veya diğer arka bacağa doğru gider.

 

Bazı köpekler bu sorunu diğerlerinden daha sık veya daha kötü yaşarlar.Lüks bir patellaya sahip köpekler iyi yürüyebilir veya koşabilir, ardından aniden birkaç adım için arka bacağını kaldırabilir.Durumu kötü olan köpeklerin ağrı kesiciye, eklem yardımına veya ameliyata ihtiyacı olabilir.Bazen lüks bir patella egzersiz ve ilaçla iyileşebilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Köpeklerde Lüks Patella | Surgsci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.