Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Minimal İnvaziv Mastektomi: Meme Kanseri Tedavisine Bir Yaklaşım | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Minimal İnvaziv Mastektomi: Meme Kanseri Tedavisine Bir Yaklaşım | Surgsci

2023-08-18

hakkında en son şirket haberleri Minimal İnvaziv Mastektomi: Meme Kanseri Tedavisine Bir Yaklaşım | Surgsci

Laparoskopik aksiller yaklaşım çok küçük kesiler ve özel aletler kullanılarak yapılan minimal invaziv bir cerrahidir.Laparoskop adı verilen küçük bir kamera, cerrah için tedavi bölgesinin video görüntülerini sağlar ve açık cerrahide daha büyük kesilere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Mastektomi, meme kanserini tedavi etmek için cerrahi bir seçenektir ve meme kanseri riskini azaltmak için tek cerrahi seçenektir.Cilt, meme dokusu, areola ve meme ucu dahil tüm memenin yanı sıra koltuk altındaki (koltuk altı) lenf düğümlerinin çoğunun çıkarılmasını içerir.Bununla birlikte, pektoral kasların çoğu korunur.

Bu nedenle, sağ mastektomi için kullanılan laparoskopik aksiller yaklaşım, sağ memenin ve sağ aksiller lenf bezlerinin çoğunun çıkarılması için laparoskopik tekniklerin kullanılmasını içerebilir.Bu yöntem insizyonun boyutunu azaltabilir, böylece ağrı ve iyileşme süresi azalır.Bununla birlikte, bu özel tekniğin kullanımı, hastanın sağlık durumu, tümörün boyutu ve konumu ve doktorun deneyimi ve uzmanlığı gibi birçok faktöre bağlı olacaktır.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.