Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Fabrikamız | Laparoskopik Trokar Üreticisi ve Tedarikçisi|SurgSci
Olaylar
Bize Ulaşın

Fabrikamız | Laparoskopik Trokar Üreticisi ve Tedarikçisi|SurgSci

2022-12-16

hakkında en son şirket haberleri Fabrikamız | Laparoskopik Trokar Üreticisi ve Tedarikçisi|SurgSci

  

Tek kullanımlık trokarların profesyonel bir üreticisiyiz veultrasonik neşterÇin'de.Fabrikamız, ISO13485 sertifikasına sahip toplam yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyesi dahil olmak üzere Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır.

 

Bize Ulaşın:

E-posta: service@surgsci.com

Web sitesi: https://www.surgscience.com/

Wechat/WhatsApp: +86-15826764336

 
hakkında en son şirket haberleri Fabrikamız | Laparoskopik Trokar Üreticisi ve Tedarikçisi|SurgSci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık.tek kullanımlık laparoskopik trokarPingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik ISO13485'e sahip GMP temiz atölyemiz var.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.