Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Rektum Kanseri BURUN Cerrahisi Canlı Yayın | Profesör O | SurgSci
Olaylar
Bize Ulaşın

Rektum Kanseri BURUN Cerrahisi Canlı Yayın | Profesör O | SurgSci

2023-06-02

hakkında en son şirket haberleri Rektum Kanseri BURUN Cerrahisi Canlı Yayın | Profesör O | SurgSci

Profesör He De, doktora sonrası araştırmacı ve yüksek lisans danışmanı;Shenzhen Üniversitesi İkinci Bağlı Hastanesinde Genel Cerrahi Direktörü;Pankreatik portal hipertansiyonu olan bir hasta için oldukça zor bir splenektomi ve devaskülarizasyon cerrahisi olgusunu açıklıyor.Ameliyat sırasında, ameliyatın verimli ve güvenli bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olmak için SurgSci Ultrasonik Neşter kullanıldı.Profesör Ürünümüzü çok övdü.Ameliyatın tamamını izlemek için lütfen linke tıklayınız:https://shangzhibo.tv/watch/11000480

 

hakkında en son şirket haberleri Rektum Kanseri BURUN Cerrahisi Canlı Yayın | Profesör O | SurgSci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlar.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlıyız, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulama yoluyla, hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlamak için teknolojide yenilik yapıyoruz.Hepatobilier ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik inovasyona odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanız. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde toplam yaklaşık 1500 metrekare Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekare GMP temiz atölye olmak üzere iki fabrikamız var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurtiçinde ve yurtdışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE & FDA sertifikasına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturma ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.