Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Steril Oda ve Mikrobiyal Muhafaza Odası | Laparoskopik Trokar Fabrikası | SurgSci
Olaylar
Bize Ulaşın

Steril Oda ve Mikrobiyal Muhafaza Odası | Laparoskopik Trokar Fabrikası | SurgSci

2022-12-23

hakkında en son şirket haberleri Steril Oda ve Mikrobiyal Muhafaza Odası | Laparoskopik Trokar Fabrikası | SurgSci

 Steril oda ve mikrobiyal muhafaza odası bağımsız klima sistemlerine sahiptir.Malzemelerin giriş ve çıkışı için geçişler olan iki transfer penceremiz var.Personelimiz ayrı bir geçitten içeri giriyor.

Esas olarak parçacık projemizi tespit etmek için kullanılan bir parçacık dedektörümüz var.Mikrobiyal muhafaza odasında temiz bir çalışma tezgahı, mikrobiyal limit ölçer ve bir osilatör bulunmaktadır.Bu oda, ilk kontaminasyon bakterilerini ve endotoksin maddelerini test etmek için kullanılır.

Steril odada temiz bir tezgah ve bakteri toplayıcı bulunmaktadır.Bunlar esas olarak aseptik öğeleri test etmek için kullanılır.

 

Fabrika laboratuvarımızın tanıtımı hakkında daha fazla bilgi için:

Mikrobiyoloji Laboratuvarı:

https://www.surgscience.com/video/products-detail-1318571

 

Web sitemiz:

https://www.surgscience.com/

https://www.disposabletrocar.com/

 

Bize Ulaşın:

E-posta: service@surgsci.com

Wechat/WhatsApp: +86-15826764336

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık.tek kullanımlık laparoskopik trokarkumultrasonik neştervb. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve ISO13485 ile 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.