Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri SurgSci, Zhejiang Bahar Tıp Fuarına Katıldı | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

SurgSci, Zhejiang Bahar Tıp Fuarına Katıldı | Surgsci

2023-03-17

hakkında en son şirket haberleri SurgSci, Zhejiang Bahar Tıp Fuarına Katıldı | Surgsci

SurgSci, 14-17 Mart tarihleri ​​arasında 35. Zhejiang Uluslararası Tıbbi Bilimsel Eğitim Ekipmanları Sarf Malzemeleri ve Teknoloji Fuarı'na (bundan sonra Zhejiang Bahar Tıp Fuarı olarak anılacaktır) katıldı.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci, Zhejiang Bahar Tıp Fuarına Katıldı | Surgsci  0

Serginin sponsorluğunu Zhejiang İl Komisyonu ve Zhejiang İl Bilim ve Teknoloji Departmanı üstlendi ve Hangzhou Uluslararası Fuar Merkezi'nden büyük destek sağlandı.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci, Zhejiang Bahar Tıp Fuarına Katıldı | Surgsci  1

Bu yılki medikal, yurt içi ve yurt dışından 700'den fazla seçkin tıbbi cihaz firmasını fuara kayıt yaptırmak üzere çekti; bunların yaklaşık %90'ı yerli firmalardan oluştu.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci, Zhejiang Bahar Tıp Fuarına Katıldı | Surgsci  2

SurgSci, bu sergi aracılığıyla gücümüzü daha fazla işletmeye ve tıbbi kuruma gösterebileceğimizi, ürünlerimizi sergileyebileceğimizi, minimal invazif teknolojiyi paylaşabileceğimizi ve hastaların tıbbi deneyimini geliştirebileceğimizi umuyor.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci, Zhejiang Bahar Tıp Fuarına Katıldı | Surgsci  3

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.