Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri SurgSci Pet Ultrason Bisturi --- Veterinerler İçin Özel Yapılmış | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

SurgSci Pet Ultrason Bisturi --- Veterinerler İçin Özel Yapılmış | Surgsci

2023-02-23

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Pet Ultrason Bisturi --- Veterinerler İçin Özel Yapılmış | Surgsci

Ultrasonik neşter ameliyatı insan cerrahisinde yaygın olarak kullanılmaktadır ancak evcil hayvanlarla insanlar arasında büyük bir fark vardır.Bu nedenle SurgSci, evcil hayvan doktorları için bağımsız olarak profesyonel bir evcil hayvan ultrasonik neşterini geliştirdi.Evcil hayvan cerrahisi uygulamalarına daha uygun olacaktır.

 

1. Pet Ultrasonik Neşter Sistemi:

Sistem, evcil hayvan doktorları tarafından en yaygın olarak kullanılan pıhtılaşma fonksiyonunu (bıçağın MIN tuşuna karşılık gelir) ve kesme fonksiyonunu (makastaki Max düğmesine karşılık gelir) doğrudan ayarlar.Daha da önemlisi, SurgSci pet ultrasonik neşterin yeni sistemi iki çalışma moduyla donatılmıştır: ECO modu ve Dinamik mod, şematik diyagram aşağıdaki gibidir:

 

 

Evcil hayvan doktorları için özel olarak tasarlanmış ultrasonik neşter sistemi, pıhtılaşma ve kesme fonksiyonlarını otomatik olarak yapılandırır.Manuel çalışmadan otomatik çalışmaya tamamen geçiş yapmak daha rahat ve pratiktir.Aynı zamanda, doktorun daha yüksek pıhtılaşma verimliliği ve daha hızlı kesme hızı gereksinimlerini karşılamak için mod seçimini artırdık.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Pet Ultrason Bisturi --- Veterinerler İçin Özel Yapılmış | Surgsci  0

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Pet Ultrason Bisturi --- Veterinerler İçin Özel Yapılmış | Surgsci  1

 

2. Farklı makaslar otomatik olarak en iyi parametrelere uyum sağlar

Kol ve makas takıldığında jeneratör tarafından tanınmaları gerekir.Jeneratör otomatik olarak kesme tipi seçim ekranına girer.Ekran aşağıdaki gibi gösterilir:

 

Onayın geçilmesi için üç farklı uzunlukta makasın seçilmesi gerekir.Jeneratör, seçilen parametreyle eşleşen en iyi parametrelere göre kesmenin uyarılmasını kontrol edecektir.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Pet Ultrason Bisturi --- Veterinerler İçin Özel Yapılmış | Surgsci  2

Özetlemek gerekirse SurgSci pet ultrasonik neşter sisteminin avantajları şu şekildedir:

Seçilen model onayı geçtikten sonra sistem, farklı makas türlerinin en iyi parametrelerini eşleştirecektir.Kesmenin sistem tarafından tespiti ve kontrolü daha hassas olacaktır;operasyon sırasında makas kullanımı daha stabil olacaktır;kan pıhtılaşması daha iyi olacak ve kesme verimliliği daha yüksek olacaktır.

 

Her ne kadar evcil hayvan tıbbi teknolojisi çoğunlukla insan tıbbi tedavisinden türetilmiş olsa da.Ancak insanlar ve evcil hayvanlar çok farklıdır.SurgSci'nin evcil hayvanlar için bağımsız olarak geliştirdiği profesyonel ultrasonik neşter, evcil hayvanlarda açık cerrahi ve laparoskopik cerrahi için daha uygun olacaktır.

 

 
hakkında en son şirket haberleri SurgSci Pet Ultrason Bisturi --- Veterinerler İçin Özel Yapılmış | Surgsci  3

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.