Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Surgsci'nin Test Merkezi, Ulusal Olarak Tanınan Laboratuvar CNAS Yeterlilik Sertifikasını Aldı
Olaylar
Bize Ulaşın

Surgsci'nin Test Merkezi, Ulusal Olarak Tanınan Laboratuvar CNAS Yeterlilik Sertifikasını Aldı

2023-03-15

hakkında en son şirket haberleri Surgsci'nin Test Merkezi, Ulusal Olarak Tanınan Laboratuvar CNAS Yeterlilik Sertifikasını Aldı

Yakın zamanda, Shenzhen SurgSci Medical Ltd.'nin test merkezi, Uygunluk Değerlendirmesi için Çin Ulusal Akreditasyon Hizmetinin (kısacası CNAS veya Ulusal Akreditasyon Hizmeti) yeterlilik incelemesini ve uygunluk değerlendirmesini geçti ve ulus akreditasyon laboratuvarının CNAS yeterlilik sertifikasını başarıyla aldı.

hakkında en son şirket haberleri Surgsci'nin Test Merkezi, Ulusal Olarak Tanınan Laboratuvar CNAS Yeterlilik Sertifikasını Aldı  0

Çin Ulusal Uygunluk Değerlendirmesi Akreditasyon Hizmeti (CNAS), AQSIQ tarafından onaylanan ve Ulusal Akreditasyon İdaresi tarafından onaylanıp yetkilendirilen ulusal bir kurumdur.Laboratuvar değerlendirmesi açısından son derece otoriterdir,

 

Shenzhen SurgSci Medical Ltd.'nin test merkezi, CNAS akreditasyonu başvurusuna Ocak 2022'de başladı. Bir yıllık dikkatli hazırlıktan sonra, kasıtlı başvuru, resmi başvuru, inceleme hazırlığı, belge incelemesi, yerinde inceleme dahil olmak üzere inceleme katmanlarından geçti. inceleme ve akreditasyon onayı.

 

Belge incelemesi, yerinde test, yetkili imza değerlendirmesi ve teknik personelin sorgulaması yoluyla inceleme ekibinin uzmanları, kalite güvence sisteminin işleyişini, sertifikasyon projesinin teknik test yeteneğini ve garanti test işinin tarafsızlığını vb. oybirliğiyle kabul etti. . ve tüm uygulama içerikleri öneri için onaylandı.

 

CNAS tarafından değerlendirildiği üzere SurgSci, ISO/IEC 17025:2017 “Test ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Akreditasyon Kriterleri” gerekliliklerine uygundur ve tıbbi cihaz muayenesi ve testini üstlenme hizmet becerisine sahiptir.Ulusal Akreditasyon Laboratuvarı'nın CNAS yeterlilik sertifikasının başarıyla alınması, SurgSci'nin donanım olanakları, test yetenekleri ve tıbbi cihaz testlerinin yönetim düzeyi açısından uluslararası akreditasyon standardına ulaştığını ve test ve kalibrasyon hizmetlerini yürütebilecek teknik yeterliliğe sahip olduğunu gösterir. ilgili akreditasyon standartlarına uygun olarak.Ayrıca, uluslararası otoriteye ve güvenilirliğe sahip olan CNAS Ulusal Laboratuvar Akreditasyon Markası ve ILAC Uluslararası Karşılıklı Tanıma Ortak Markası ile damgalanmış test verileri sonuçları da yayınlayabilir.

 

Gelecekte, ulusal CNAS akreditasyonunu geçen SurgSci, çok yönlü olarak genişlemeye ve gelişmeye devam edecektir."Doğru, adil, verimli, standartlaştırılmış ve geliştirilmiş" kalite politikasına bağlı kalıyoruz, yönetim sisteminin işleyişini etkin bir şekilde sürdürüyoruz ve laboratuvar testlerinde ve müşteri hizmetlerinde bilinçli bir şekilde iyi bir iş çıkararak şirketin kalitesine daha fazla katkıda bulunuyoruz. İlgili iş ve müşteri memnuniyeti.

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.