Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri SurgSci Ultrasonik Yumuşak Doku Kesme Cihazı "2022 Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü" Ödülünü Aldı
Olaylar
Bize Ulaşın

SurgSci Ultrasonik Yumuşak Doku Kesme Cihazı "2022 Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü" Ödülünü Aldı

2023-03-22

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Ultrasonik Yumuşak Doku Kesme Cihazı

Geçtiğimiz günlerde Guangdong Yüksek Teknoloji İşletmeleri Birliği, "2022 Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü Listesini" duyurdu. SurgSci, tıbbi ekipman alanındaki Ar-Ge inovasyon yeteneğiyle "2022 Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü" ödülünü kazandı.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Ultrasonik Yumuşak Doku Kesme Cihazı "2022 Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü" Ödülünü Aldı  0

Guangdong Eyaletinin mükemmel yüksek teknoloji ürünleri, bilimsel ve teknolojik yeniliklerin kaynağını iyileştirmek, başarıların dönüşümünü ve sanayileşmesini hızlandırmak, yüksek düzeyde bilimsel ve teknolojik özgüven ve kendini geliştirmeyi teşvik etmek, işletmelere yüksek kaliteli gelişmeyi teşvik etmek için rehberlik etmektir. yüksek kaliteli bilimsel ve teknolojik tedarik ve “Guangdong Eyaletinin yüksek teknoloji ürünlerinin” devamı ve geliştirilmesidir.Ürün teknolojisi, kalite ve pazar beklentileri konusunda daha yüksek gereksinimleri var.Tanınma eşiği önemli ölçüde artırıldı, dolayısıyla altın içeriği de daha yüksek.Seçilen ürünler, ithalatın yerini alabilecek yerli ilk yaratım, uluslararası ileri seviyeye ulaşma veya yerli ileri seviyeye ulaşma gibi işletmenin temel rekabet gücünün tezahürü olan özelliklere sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Ultrasonik Yumuşak Doku Kesme Cihazı "2022 Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü" Ödülünü Aldı  1

SurgSci ultrasonik neşter, çekirdek yazılım kontrol algoritmasına, hassas mekanik iletim tasarımına, tıbbi metal malzemelere ve doku yapışmasını önleyici kaplamaya dayanmaktadır.Bağımsız olarak ultra yüksek çevrim yorulmaya dayanıklı titanyum alaşımı, yüksek performanslı piezoelektrik seramik malzemeler ve doku yapışmasını önleyen bıçak kafası teknolojisini geliştirdi.Yapay zeka kontrol çekirdek algoritmasına ve ultrasonik tedavi ekipmanının çekirdek malzeme teknolojisine tamamen hakim olmuştur.Çekirdek işleme teknolojisi titanyum alaşımı kullanım oranı %45 arttı, işleme verimliliği en az %30 arttı, doku kesme hızı ve orta-büyük kan damarı kesme kapatma etkisi ithal markalarla kıyaslandığında mükemmel.Makinenin tamamı yerli üretim olup, ulusal merkezi satın almada güçlü maliyet ve performans avantajlarına sahiptir. Yüksek performanslı ve yüksek güvenilirliğe sahip ultrasonik neşter alanında şu anda makinenin tamamını yerli üretim yapabilen tek yerli kuruluştur. Üst düzey çekirdek malzemeleri ve bileşenler yabancı tedarik kesintisi riskini etkili bir şekilde çözer.

hakkında en son şirket haberleri SurgSci Ultrasonik Yumuşak Doku Kesme Cihazı "2022 Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü" Ödülünü Aldı  2

Bu kez SurgSci ultrasonik yumuşak doku kesme hemostaz cihazı, SurgSci'nin tıbbi ekipmanının bilimsel araştırma başarılarının bilimsel ve teknolojik yenilik yeteneğinin ve eyaletteki yüksek teknoloji kuruluşu tarafından pazar rekabet gücünün yetkili bir şekilde tanınması ve onaylanması olan "Guangdong Eyaleti Mükemmel Yüksek Teknoloji Ürünü" unvanıyla ödüllendirildi. uzun yıllar boyunca çeşitli endüstrilerde dernek ve çeşitli endüstriler Bu seçimin sonucu, SurgSci'nin çekirdek teknolojisini ve sektördeki marka rekabet gücünü daha da pekiştirerek gelecekteki yüksek teknoloji endüstrisi gelişimi için daha sağlam bir temel sağlar.

 

Teknolojide sonsuz inovasyona öncülük eden SurgSci her zaman inovasyon odaklı oryantasyona bağlı kalacak, endüstri-üniversite-araştırma bağlantısı avantajlarına ve endüstri bilgeliğine tam anlamıyla yer verecek Ekolojik çevrenin gücü yenilikçi teknolojiyi güçlendirecek yetenek yetiştirme sürekli olarak temel temel teknolojiyi teşvik edecek inovasyon yeteneğinin iyileştirilmesi bilimsel ve teknolojik inovasyonu ve teknik yenilikleri teşvik edecek atılımlar gerçekleştirin ve yüksek teknoloji endüstrisinin gelişimini teşvik etmeye daha olumlu katkılar yapın.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.