Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Laparoskopik Karın Ameliyatı için Surgsci Görünür Ucu Tek kullanımlık 10mm Optik Trocar.
Olaylar
Bize Ulaşın

Laparoskopik Karın Ameliyatı için Surgsci Görünür Ucu Tek kullanımlık 10mm Optik Trocar.

2023-09-11

hakkında en son şirket haberleri Laparoskopik Karın Ameliyatı için Surgsci Görünür Ucu Tek kullanımlık 10mm Optik Trocar.

Laparoskopik cerrahi için tasarlanmış Endopass 10 mm tek kullanımlık optik trocar, çeşitli laparoskopik prosedürler için uygun iki uzunlukta gelir.

Trocar Boyutları:

Çap: 10mm, Uzunluk: 100mm ve 150mm'de mevcut.

Ek Boyutlar:

5mm Optik Trocar:https://www.surgscience.com/video/products-detail-828960

12mm Optik Trocar:https://www.surgscience.com/video/products-detail-2499242

Daha fazla bilgi için:

E-posta: service@surgsci.com

Ziyaret ethttps://www.surgscience.com/

WhatsApp: +86-15826764336

hakkında en son şirket haberleri Laparoskopik Karın Ameliyatı için Surgsci Görünür Ucu Tek kullanımlık 10mm Optik Trocar.  0

 

Surgsci hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.ve yüksek kaliteli insani bakımı paylaşmakKlinik uygulamalarla, hastaların, tıbbi personelin ve tıbbi kurumların yararına teknolojiyi yeniliyoruz.Hepatobiliary ve gastrointestinal cerrahi için bütünsel ve yenilikçi çözümler sunuyoruz., ENT cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, uroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, nörokirurgi vb. Shenzhen, Guangdong'da bulunmaktayız. 2017 yılında kuruldu,Surgsci ulusal bir yüksek teknoloji şirketi.En az invaziv cerrahi için akıllı tüketici malzemeler için inovasyona odaklanıyoruz.Tek kullanımlık laparoskopik trocarlar ve ultrasonik skalpeller vb.Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız var, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik araştırma ve geliştirme ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyesi ISO13485 ile.ÜretimÜrünler CE ve FDA'yı elde etti ve Avrupa, Asya, Orta Doğu'daki yaklaşık 30 ülkeye satılıyor.ve Güney Amerika. Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sağlıyoruz. Soruşturmanızı ve işbirliğinizi bekliyoruz.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.