Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Tek Kullanımlık Bıçaksız Laparoskopik Trokarların Avantajları
Olaylar
Bize Ulaşın

Tek Kullanımlık Bıçaksız Laparoskopik Trokarların Avantajları

2023-07-12

hakkında en son şirket haberleri Tek Kullanımlık Bıçaksız Laparoskopik Trokarların Avantajları

Tek kullanımlık bıçaksız laparoskopik trokar, karın cerrahisi için çalışan bir kanal oluşturmak amacıyla laparoskopik muayene ve ameliyat sırasında karın duvarı dokusunu delmek için kullanılan tıbbi bir alettir.Bir kez kullanılıp sonra atılmak üzere tasarlanmıştır.

Trokarın bıçaksız tasarımının çeşitli avantajları vardır.Bıçaksız plastik uç, dokudan kolayca nüfuz edecek kadar keskindir, ancak hastanın olası yaralanmasını en aza indirir.Bıçaksız delici koni başlığı, dokuyu kesmek yerine ayırır ve delici hasarı azaltarak düzgün yerleştirme sağlar.Bu, ameliyattan sonra delinme deliği fıtığı insidansını azaltabilir.

Bıçaksız trokarlar ayrıca genellikle optik bir özelliğe sahiptir, bu da daha geniş bir görsel kapsam sağlar ve cerrahın bir endoskopun doğrudan görünümü altında tüm karın duvarı delme sürecini kontrol etmesini sağlar.Bu, karın dokusuna zarar verme riskini daha da azaltabilir.

Genel olarak, tek kullanımlık bıçaksız laparoskopik trokarlar, laparoskopik cerrahi sırasında çalışma kanalı oluşturmak için güvenli ve etkili bir çözüm sunar.Cerrah için net bir görüş alanı sağlarken, doku hasarını en aza indirmek ve komplikasyon riskini azaltmak için tasarlanmıştır.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.