Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Trocar Force Test-Laparoskopik Alet Üreticisi ve Tedarikçisi | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Trocar Force Test-Laparoskopik Alet Üreticisi ve Tedarikçisi | Surgsci

2023-08-17

hakkında en son şirket haberleri Trocar Force Test-Laparoskopik Alet Üreticisi ve Tedarikçisi | Surgsci

Resim, SurgSci tarafından yapılan trokar kuvvet testini göstermektedir.SurgSci Medical Ltd., Çin Ulusal Uygunluk Değerlendirmesi Akreditasyon Hizmeti (CNAS) tarafından akredite edilmiş son teknoloji laboratuvarıyla gurur duyan bir şirkettir.Bu akreditasyon, laboratuvarın aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli testler gerçekleştirmesine olanak tanır:

1. Tıbbi paketleme malzemeleri

2. Tıbbi cihaz ve malzemeler

3. Tek kullanımlık laparoskopik ponksiyon cihazları

4. Ultrasonik cerrahi sistemler

5. Doğrusal kesme zımbaları ve bileşenleri

6. Enjeksiyon iğneleri

7. Tek kullanımlık steril enjeksiyon iğneleri

8. Tek kullanımlık steril intravasküler kateter aksesuarları (kılavuz teller)

9. Üreteral stentler

10. Vulkanize kauçuk veya termoplastik kauçuk

11. Tek kullanımlık steril kateterler

12. Tıbbi cihaz üretimi için paslanmaz çelik iğneli borular

13. Şişirme valfi arayüzleri

14. Bitmiş delme cihazı testi

Bu testler, tıbbi cihazların ve malzemelerin güvenliğini ve etkinliğini sağlamada çok önemlidir ve SurgSci Medical Ltd.'nin laboratuvarı, bunları en yüksek standartlarda gerçekleştirmek için iyi donanımlıdır.SurgSci Medical Ltd., CNAS akreditasyonu ile müşterilerine güvenilir ve doğru test hizmetleri sunarak dünyanın her yerindeki hastaların güvenliğini ve esenliğini sağlamaya yardımcı olur.

hakkında en son şirket haberleri Trocar Force Test-Laparoskopik Alet Üreticisi ve Tedarikçisi | Surgsci  0

 

Trokar kuvveti testi ve daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:

https://www.surgscience.com/news-detail-3656989

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlar.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlıyız, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulama yoluyla, hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlamak için teknolojide yenilik yapıyoruz.Hepatobilier ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik inovasyona odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanız. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde toplam yaklaşık 1500 metrekare Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekare GMP temiz atölye olmak üzere iki fabrikamız var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurtiçinde ve yurtdışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE & FDA sertifikasına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturma ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.