Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Damar Sızdırmazlık ve Ligasyon için Ultrasonik Veteriner Neşteri | SurgSci
Olaylar
Bize Ulaşın

Damar Sızdırmazlık ve Ligasyon için Ultrasonik Veteriner Neşteri | SurgSci

2023-06-07

hakkında en son şirket haberleri Damar Sızdırmazlık ve Ligasyon için Ultrasonik Veteriner Neşteri | SurgSci

SurgSci Medical Ltd., damarların kapatılması ve ligasyonu için veterinerlik amaçlı bir ultrasonik neşter geliştirdi.Neşterin küçük bir genliği ve yüksek frekansı vardır, bu da anında hızlanma yaratmasına olanak tanır.Bu cihaz, çevredeki dokuya zarar vermeden etki alanını hızlı bir şekilde kesmek için tasarlanmıştır.Aynı zamanda kesme, pıhtılaşma, kavrama ve ayırma fonksiyonlarına da sahiptir.Bu, ameliyat sırasında sık alet değiştirme ihtiyacını azaltır.

 

SurgSci pet ultrasonik neşterin 5 ana özelliği vardır:

 

Hızlı hemostaz

Kısa çalışma süresi ve rahat çalışma

Enfeksiyonu önlemek için dikiş yok

Küçük yara ve hızlı iyileşme

Duman yok, net görselleştirme

 

Bize Ulaşın:

Web sitesi: www.surgscience.com

E-posta: service@surgsci.com

 

hakkında en son şirket haberleri Damar Sızdırmazlık ve Ligasyon için Ultrasonik Veteriner Neşteri | SurgSci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.