Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Rahim Lezyonlarını Anlamak: Nedenleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Rahim Lezyonlarını Anlamak: Nedenleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci

2023-07-28

hakkında en son şirket haberleri Rahim Lezyonlarını Anlamak: Nedenleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci

Rahim lezyonları rahimdeki anormal doku büyümeleri veya yamalardır.Bunlara endometriozis, rahim miyomları ve rahim polipleri gibi çeşitli durumlar neden olabilir.Bu lezyonların tedavisi onlara neden olan spesifik duruma bağlıdır.

Endometriozis, rahim iç zarına benzer dokunun bunun dışında büyüdüğü kronik bir durumdur.Bu durumun üreme çağındaki kadınların yüzde 10 ila 15'ini etkilediği tahmin edilmektedir.Endometriozis lezyonların sayısı, yeri ve ciddiyeti gibi faktörlere bağlı olarak farklı aşamalara sınıflandırılabilir.

Endometrial polipler olarak da bilinen rahim polipleri, rahmin iç duvarına yapışan ve içine doğru uzanan büyümelerdir.Rahim astarındaki (endometriyum) hücreler aşırı büyüdüğünde oluşurlar.Bu polipler tipik olarak iyi huyludur (kanserli değildir), ancak bazıları kanserli olabilir veya kanserli hale gelebilir (kanser öncesi polipler).

Endometriozis için tedavi seçenekleri hormonal ilaçları veya lezyonların cerrahi olarak çıkarılmasını içerebilir.Rahim polipleri için tedavi dikkatli beklemeyi, ilaç tedavisini veya cerrahi müdahaleyi içerebilir.Mevcut tüm tedavi seçeneklerini aldığınızdan emin olmak için doktorunuza danışmanız veya bir uzmana başvurmanız önemlidir.

 

hakkında en son şirket haberleri Rahim Lezyonlarını Anlamak: Nedenleri ve Tedavi Seçenekleri | Surgsci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.