Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Valfsiz Tek Kullanımlık Trokarlar: Laparoskopik Cerrahide Avantajları
Olaylar
Bize Ulaşın

Valfsiz Tek Kullanımlık Trokarlar: Laparoskopik Cerrahide Avantajları

2023-07-26

hakkında en son şirket haberleri Valfsiz Tek Kullanımlık Trokarlar: Laparoskopik Cerrahide Avantajları

Valfsiz tek kullanımlık trokarlar, çeşitli senaryolarda kullanılabilen özel bir tıbbi cihazdır.En sık olarak, karın ameliyatı gerektiren bir hastaya minimum invazyon sağlayacak şekilde tasarlanmış bir prosedür olan laparoskopik (anahtar deliği) cerrahi sırasında kullanılırlar.

 

Bir çalışma, valfsiz trokar kullanımının transperitoneal laparoskopi sırasında CO2 tüketimini önemli ölçüde azalttığını buldu.Valfsiz trokar ayrıca standart trokarla karşılaştırıldığında CO2 eliminasyonunun ve emiliminin önemli ölçüde azaldığını gösterdi.

 

SurgSci Valfsiz trokarlar aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1. Zeytin biçimli üst kısım avuç içine daha iyi oturur ve avuç içi teması daha rahat hissettirir.Delinmeyi çok daha kolay ve daha rahat hale getirin.

2. Dayanıklı katman sızdırmazlık yapısı SIFIR hava sızıntısını garanti eder.İçbükey tasarlanmış parmak destekleri parmaklara mükemmel uyum sağlar.Delme sırasında cerrahların trokarı kolayca döndürmesine yardımcı olun.

3. İplik kanülü, operasyon sırasında trokarın karın duvarına sıkı bir şekilde sabitlenmesini sağlamak için ters diş yapısıyla tasarlanmıştır.

4. Keskin koni başlığı doku liflerini kesmek yerine ayırır.Şeffaf malzeme delme esnasında net görüntü elde edilmesini sağlar.

 
hakkında en son şirket haberleri Valfsiz Tek Kullanımlık Trokarlar: Laparoskopik Cerrahide Avantajları  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.