Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Evcil Hayvan Cerrahisi için Veteriner Ultrasonik Neşter Sistemi | Ligasure Aletleri | cerrah
Olaylar
Bize Ulaşın

Evcil Hayvan Cerrahisi için Veteriner Ultrasonik Neşter Sistemi | Ligasure Aletleri | cerrah

2022-10-14

hakkında en son şirket haberleri Evcil Hayvan Cerrahisi için Veteriner Ultrasonik Neşter Sistemi | Ligasure Aletleri | cerrah

Evcil Hayvan Cerrahisi Ligasure Aletleri İçin Veteriner Ultrasonik Neşter Sistemi

Aşağıdaki video, Surgsci tarafından yapılan evcil hayvan ameliyatlarında veteriner ultrasonik neşter sisteminin avantajlarını göstermektedir.

  

Geleneksel ameliyatlarla karşılaştırıldığında, Surgsci ultrasonik neşterlerle yapılan evcil hayvan ameliyatının şu avantajları vardır:

1. Hızlı Kesim ve Hemostaz

2. Kısa Çalışma Süresi - Kolay Kullanım

3. Kesintisiz İplik Enfeksiyonunun Önlenmesi

4. Küçük Yaralar-Hızlı İyileşme

5. Daha Az Duman Netliğinde Görüntüleme

 

 

Ultrasonik neşter damar ligasyonu ve diseksiyon cihazı evcil hayvan dezenfeksiyonu için en iyi çözümdür, evcil hayvan bakımında ultrasonik teknoloji kullanılmaktadır.

 

Ultrasonik neşterler, dokuyu hızlı bir şekilde kesmek için ultra yüksek frekanslara ve küçük genliklere sahiptir.Bıçak ucunun enerjisi uyarıldıktan sonra çevredeki doku kavitasyon üretir.Dokudaki protein hidrojen bağları kırılır ve daha sonra katılaşıp denatüre olur.Kesme ve pıhtılaşmayı bir arada birleştiren modern cerrahi için en iyi çözümdür.

 

 

Surgsci Hakkında:

Surgsci Medical Ltd., Nisan 2017'de Shenzhen Şehri'nin Bao 'an Bölgesi'nde kuruldu.Ve Shenzhen InnoSurg Medical Technology Co., ltd, Surgsci Medical ltd'nin üretim merkezidir.
Tıbbi cihaz sektöründe kıdemli mühendis, pazarlama ve satış personeli tarafından kurulmuştur.
Şu anda yaklaşık 600 metrekarelik araştırma ve geliştirme ofisi alanı ve 1600 metrekarelik GMP temiz atölyesi bulunmaktadır.
Kuruluşundan bu yana şirket, yenilikçi tıbbi cihazlar geliştirmek için ürün danışmanı olarak birçok mükemmel klinik uzmanı istihdam etmiştir.
Şirket, cerrahi operasyonları daha güvenli, daha verimli, daha basit ve daha akıllı hale getirme konseptine bağlı kalıyor.Minimal invazif cerrahi aletlerin ve kişiselleştirilmiş cerrahi genel çözümlerin araştırılması ve geliştirilmesine odaklanır.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.