Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Nedir? | Çin Trokar Üreticisi-Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Nedir? | Çin Trokar Üreticisi-Surgsci

2022-12-05

hakkında en son şirket haberleri Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Nedir? | Çin Trokar Üreticisi-Surgsci

Trokar, diğer cerrahi aletlerin vücut boşluğuna girmesi için bir geçiş sağlamak üzere karın duvarına nüfuz eden bir cerrahi alettir ve minimal invazif bir cerrahi alettir.Çeşitli minimal invaziv cerrahi operasyonlar ve laparoskopik operasyonlar için uygundur.Ana işlevi, laparoskopik cerrahi sırasında insan vücudunun karın duvarı dokusunu delmek, gazı karın boşluğuna taşımak ve endoskop ve cerrahi aletlerin karın boşluğuna dışarıdan girip çıkması için bir kanal oluşturmaktır.

 

Hasson ve balon trokarları gibi farklı tipte tek kullanımlık trokarlar vardır;optik erişim trokarları;kanatlı trokarlar;bıçaksız, optiview olmayan trokarlar.Normalde şu bileşenleri içerirler: kilitleme kapağı, delici kanül tertibatı, kilitleme contalı kapak tertibatı, kilitleme anahtarı, gaz bariyeri sızdırmazlık kapağı, hava üfleme valfi, hava üfleme anahtarı, tutma halkası, tek yönlü valf, bir sızdırmazlık yaması ve bir balon.Güvenli ve etkili olabilecek kompakt bir yapıya sahiptir.Klinik operasyonlarda kullanımı kolaydır ve yara alanını büyük ölçüde azaltabilir ve operasyon süresini kısaltabilir.Kullanımı hastalarda kanamayı ve postoperatif enfeksiyonu azaltırken, cerrahi kaliteyi artırır, postoperatif ağrıyı azaltır ve iyileşmeyi hızlandırır.Sabitleme yapısının benimsenmesi nedeniyle, tek kullanımlık trokar vücuda delindikten sonra sıkıca sabitlenebilir ve operasyon sırasında düşmesi kolay değildir.

 

Surgsci tarafından bağımsız olarak geliştirilen tek kullanımlık trokarlar temel olarak şunları içerir: optik trokarlar (Endopass), kanatlı trokarlar (Quickpass), Hasson trokarları (Hassonpass), bıçaksız trokarlar (Easypass), Valfsiz Trokarlar (Valfsiz).

 

Surgsci'nin tek kullanımlık trokarları aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Çift V-bıçak tasarımı-düşük hasar, iyileşmesi kolay
  • Tam Keskin Açılı Kovan Diken Tasarımı - sağlam ve güvenilir, yer değiştirme yok
  • Kendi Geliştirdiği Conta Malzemesi çizilmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır
  • Büyük Akışlı Gaz Enjeksiyon Valfi Tasarımı - hızlı üfleme hızı ve stabil karın basıncı

Bize Ulaşın:

E-posta: service@surgsci.com

Web sitesi: https://www.surgscience.com/

Wechat/WhatsApp: +86-15826764336

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.