Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Tek Kullanımlık Üreteral Stent Kiti Nedir | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Tek Kullanımlık Üreteral Stent Kiti Nedir | Surgsci

2023-06-16

hakkında en son şirket haberleri Tek Kullanımlık Üreteral Stent Kiti Nedir | Surgsci

Tek Kullanımlık Üreteral Stent Kiti, üreteral stent adı verilen yumuşak, içi boş, plastik bir tüp içeren tıbbi bir cihazdır.Stent, idrarı böbrekten mesaneye taşıyan tüp olan üretere yerleştirilir.Stentin üst kısmında böbreğe oturan küçük bir kıvrılma ve mesanede karşı uçta kıvrılma vardır.Stent, idrarın böbrekten mesaneye kolayca akmasını sağlar.

 

Üreteral stentler, örneğin böbrek taşından üreterde bir tıkanıklık olduğunda kullanılır.Stent, idrarın tıkanıklığın etrafındaki üreterden akmasına izin vererek ağrıyı azaltmaya yardımcı olur ve böbreğin mümkün olduğunca normal şekilde çalışmasına izin verir.Bazı durumlarda, böbrek taşı ile ilişkili bir enfeksiyon varsa, enfekte idrarın boşaltılmasına yardımcı olmak için bir stent yerleştirilebilir.Böbrek taşı ameliyatı gerekiyorsa, ameliyattan sonra üretere iyileşmesi ve şişmesini önlemek için bir stent de yerleştirilebilir.

 

Tek kullanımlık bir üreteral stent kiti kullanmanın bir avantajı, daha fazla esneklik sunması ve yeniden kullanılabilir esnek sistoskoplara (yeniden FC'ler) kıyasla uygun maliyetli olabilmesidir.Tek kullanımlık üreteral stent kiti, mükemmel biyouyumluluğa sahip, ithal edilmiş yüksek moleküler malzemeden yapılmıştır.Büyük boşluk ve çoklu yan delikler, yüksek akış hızı sağlar.Ayrıca, röntgen altında net görüntüleme ve doğru konumlandırma sağlar.Pürüzsüz iç ve dış yüzeyler düzgün drenaj sağlar.Ek olarak, tek kullanımlık üreteral stent kiti, idrarın böbrek pelvisine geri akışını kontrol etmek için özel olarak tasarlanmıştır.”

 

Bununla birlikte, üreteral stente sahip olmak hematüri, sırt ağrısı ve sık idrara çıkma gibi bazı rahatsızlıklara neden olabilir ve çıkarılması için bir doktor tarafından muayenehanede küçük bir prosedür gerektirebilir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.