Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Cerrahi Astar Kesici Zımba Nedir? | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Cerrahi Astar Kesici Zımba Nedir? | Surgsci

2023-02-10

hakkında en son şirket haberleri Cerrahi Astar Kesici Zımba Nedir? | Surgsci

Cerrahi zımbalar ve zımbalar dikiş yerine kullanılabilen tıbbi cihazlardır.Genellikle gastrointestinal anastomoz gibi minimal invaziv cerrahide kullanılırlar.Büyük yaraları veya kesikleri daha çabuk kapatabilirler ve hastalar için dikişlere göre daha az acı verirler.Geleneksel manuel dikişe benzer.Ancak modern teknolojinin de eklenmesiyle klinik kullanımda çok önemli bir etkiye sahiptir.Ana çalışma prensibi büyük çiviler kullanılarak dokusunun kesilmesi veya anastomoz yapılmasıdır ve işlevi daha çok zımba gibidir.Uygulama kapsamına göre cilt zımbaları, rektal zımbalar ve kan damarı zımbaları olarak ayrılabilir.

 

Kesici zımbalayıcı aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1. Sıkı ve orta derecede sıkı dikiş yapmak için titanyum çiviler veya paslanmaz çelik çiviler kullanın.

2. Çapraz enfeksiyonu önlemek için tek kullanımlıktır.

3. Daha az yan etki ve daha az cerrahi komplikasyon.

 

hakkında en son şirket haberleri Cerrahi Astar Kesici Zımba Nedir? | Surgsci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Tek kullanımlık laparoskopik trokarlar ve ultrasonik neşterler vb. dahil olmak üzere laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık. Pingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik GMP temiz atölyemiz var. ISO13485 ile.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.