Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Kolon Kanseri Ameliyatı Nedir | Surgsci
Olaylar
Bize Ulaşın

Kolon Kanseri Ameliyatı Nedir | Surgsci

2023-05-12

hakkında en son şirket haberleri Kolon Kanseri Ameliyatı Nedir | Surgsci

Kolon kanseri kalın bağırsakta (kolon) başlayan bir kanser türüdür.Kolon sindirim sisteminin son kısmıdır.Kolon kanseri her yaşta görülebilmesine rağmen genellikle yaşlı yetişkinleri etkiler.

 

Kolon kanseri tedavisi genellikle kanserin çıkarılması için ameliyatı içerir.Radyasyon terapisi ve kemoterapi gibi diğer tedaviler de önerilebilir.

 

Günümüzde doktorlar kolon kanseri cerrahisinde iki yaklaşım kullanıyor: Açık cerrahi ve minimal invazif cerrahi.Açık cerrahi, karın kesisinin kullanıldığı geleneksel yaklaşımdır ve daha uzun süre hastanede kalmayı gerektirebilir.Minimal invaziv cerrahi laparoskopik veya robotik aletler kullanılarak yapılır, bu ameliyat daha küçük bir kesi gerektirir ve daha hızlı iyileşme sağlar.

 

Ultrasonik neşter, dokuyu kesmek ve pıhtılaştırmak için ultrasonik enerji kullanan cerrahi bir alettir.Kolon kanseri ameliyatında, kolonun kanserli kısmını çıkarmak, aynı zamanda dokuyu kesmek ve kan damarlarını kapatmak için kullanılır.Ultrasonik neşter kullanımının daha az kanama, daha az ağrı ve daha hızlı iyileşme süresi gibi çeşitli avantajları vardır.

 

SurgSci ultrasonik neşter aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1. Yapışıklığı, yara izini ve dumanı azaltın ve net bir cerrahi görüş alanı elde edin.

2. Çalışma süresinden tasarruf etmek için ayırma, kesme ve pıhtılaşmayı entegre eder.

3. Tek bir operasyonla 5 mm çapındaki kan damarları veya doku demetleri kesilebilir ve pıhtılaştırılabilir.

4. Operasyon verimliliği daha yüksektir, hız daha hızlıdır, travma küçüktür ve hemostatik etki iyidir.

 

hakkında en son şirket haberleri Kolon Kanseri Ameliyatı Nedir | Surgsci  0

 

Surgsci Hakkında

Surgsci Medical Ltd. insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Bağımsız araştırma ve geliştirme misyonuna bağlı kalıyoruz, minimal invaziv tıbbi teknolojiyi yaygınlaştırıyoruz ve yüksek kaliteli insancıl bakımı paylaşıyoruz.Klinik uygulamalar aracılığıyla hastalara, tıbbi personele ve tıbbi kurumlara fayda sağlayacak teknolojide yenilikler yapıyoruz.Hepatobiliyer ve gastrointestinal cerrahi, KBB cerrahisi, kolorektal cerrahi, bariatrik cerrahi, onkoloji, üroloji, göğüs cerrahisi, kadın ve çocuk cerrahisi, beyin cerrahisi vb. için bütünsel yenilikçi çözümler sunuyoruz. Shenzhen, Guangdong'dayız.2017 yılında kurulan Surgsci, minimal invaziv cerrahi için akıllı sarf malzemelerine yönelik yeniliklere odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Laparoskopik cerrahi aletlerin üretiminde uzmanlaştık.tek kullanımlık laparoskopik trokarPingshan ve Bao'an Bölgesi'nde iki fabrikamız, toplamda yaklaşık 1500 metrekarelik Ar-Ge ofisi ve 4000 metrekarelik ISO13485'e sahip GMP temiz atölyemiz var.Tasarım, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre ediyoruz.Şu anda yurt içi ve yurt dışında 40'tan fazla yetkili patentimiz var.Ürünler CE ve FDA sertifikalarına sahiptir ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika'da yaklaşık 30 ülkeye satılmaktadır.Müşterilerimiz tarafından tanınan ve tercih edilen yüksek kaliteli OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Kullanımlık Laparoskopik Trokar Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 disposabletrocar.com . Her hakkı saklıdır.